09.03.2023, Bc. Petra Kubošková

Volejbalové úspěchy

V posledním týdnu před jarními prázdninami proběhla okresní soutěž škol ve volejbale. V domácím prostředí a po intenzivním tréninku jsme si věřili na medailové pozice. Chlapci v konkurenci šesti zúčastněných škol bez ztráty jediného zápasu celý turnaj vyhráli . O to více se jim děvčata o den později chtěla vyrovnat. Z osmi škol postoupila sice do semifinále z druhého místa ve skupině, v rozhodujících utkáních o medaile však chybělo trochu štěstíčka.  Těsnou prohrou nám unikla i bronzová, a tak děvčata obsadila čtvrtou příčku. Nic to nemění na tom, že holky bojovaly jako lvice a stále na sobě chtějí pracovat. Všem reprezentantům patří dík a gratulace.

Mgr. Lenka Dohnalová