Zpět

Kalendář akcí


Zde máte k dispozici přehled plánovaných a proběhlých událostí nebo akcí. Kliknutím na vybranou událost zobrazíte podrobnější informace.

2020
Přejít na rok:

Prosinec

21.12. SOBOTA Vánoční prázdniny Zobrazit

Září

01.09. ÚTERÝ Slavnostní zahájení školního roku 2020/2021 Zobrazit

Srpen

24.08. PONDĚLÍ Nástup pedagogických zaměstnanců Zobrazit

Červen

30.06. ÚTERÝ Vysvědčení, Šerpování 9. tříd Zobrazit
23.06. ÚTERÝ Vysvědčení k podpisu Zobrazit
22.06. PONDĚLÍ Kontrola vysvědčení Zobrazit
19.06. PÁTEK Pedagogická rada VS Zobrazit
18.06. ČTVRTEK Pedagogická rada NS Zobrazit
16.06. ÚTERÝ Přípravná třídní schůzka - první třída, 16:00; přípravná třída 16:30 Zobrazit
11.06. ČTVRTEK Náhradní termín pro přijímací řízení do skupiny s rozšířenou výukou jazyků - 3. třídy Zobrazit
08.06. PONDĚLÍ Otevření škol - vyšší stupeň Zobrazit
04.06. ČTVRTEK Online porada Zobrazit

Květen

25.05. PONDĚLÍ Otevření škol - nižší stupeň Zobrazit
21.05. ČTVRTEK Online porada Zobrazit
11.05. PONDĚLÍ Otevření škol - příprava na přijímací řízení - 9. třídy Zobrazit
05.05. ÚTERÝ Online porada Zobrazit
01.05. PÁTEK Státní svátek Zobrazit

Duben

09.04. ČTVRTEK Velikonoce Zobrazit

Březen

29.03. NEDĚLE Změna času Zobrazit
05.03. ČTVRTEK Divadlo rozmanitostí - Budulínek, 1.tř. Zobrazit
04.03. STŘEDA Gymnastický trojboj - chlapci VS, tělocvičny 14. ZŠ Zobrazit
03.03. ÚTERÝ Gymnastický trojboj - dívky VS, tělocvičny 14.ZŠ Zobrazit

Únor

27.02. ČTVRTEK Kouzelník Waldini, ŠD - kinosál Zobrazit
26.02. STŘEDA Matematická soutěž Pangea, zástupci 5. - 9.tříd Zobrazit
25.02. ÚTERÝ MŠ Komořanská - Metoda zdravého startu, 2.A + 4.B Zobrazit
20.02. ČTVRTEK Stones - Magistrát Most, 9.třídy Zobrazit
19.02. STŘEDA IROP - Gymnázium Most, výběr žáků vyššího stupně Zobrazit
18.02. ÚTERÝ MŠ Lidická - Metoda zdravého startu, 2.A + 4.B Zobrazit
14.02. PÁTEK Schůzka metodiků prevence - Mgr. Haubnerová + p. Stanková Zobrazit
13.02. ČTVRTEK Čas proměn, dívky 7. tříd Zobrazit
12.02. STŘEDA Basketbal chlapců, 8. - 9. ročník, školní kolo Zobrazit
10.02. PONDĚLÍ Stones - Magistrát 9. ročník Zobrazit
03.02. PONDĚLÍ Jarní prázdniny Zobrazit

Leden

31.01. PÁTEK Pololetní prázdniny Zobrazit
30.01. ČTVRTEK Pololetní vysvědčení Zobrazit
29.01. STŘEDA IQLandia Liberec - 9.B, D + TU Zobrazit
27.01. PONDĚLÍ Výpisy z vysvědčení k podpisu Zobrazit
24.01. PÁTEK Kontrola výpisů z vysvědčení Zobrazit
23.01. ČTVRTEK Konverzace v německém jazyce, školní kolo - pí. uč. Dohnalová, Pailová Zobrazit
21.01. ÚTERÝ Olympiáda okresní kolo - český jazyk, pí. uč. Parmová + 3 děti Zobrazit
20.01. PONDĚLÍ Pedagogická rada Zobrazit
14.01. ÚTERÝ Olympiáda okresní kolo - dějepis, pí. uč. Parmová + 3 děti Zobrazit
09.01. ČTVRTEK Schůzka k projektu, Unipetrol + ŘŠ Zobrazit
08.01. STŘEDA Úřad práce Most, 9.D Zobrazit
07.01. ÚTERÝ Dílny Velebudice, 4.sk. + 5.sk. Zobrazit


Zobrazit starší události

14. ZŠ
Jsme škola pověřená výukou českého jazyka žáků cizinců.
Nabízíme kurzy českého jazyka pro žáky s odlišným mateřským jazykem ve věku 6 – 16 let, a to v úterý, ve středu či ve čtvrtek od 14:00 – 17:00 hodin dle zájmu.
Kurz pro výuku žáků s odlišným mateřským jazykem z jiných škol probíhá každé pondělí 14:30 – 16:00 hodin. (Kurz začíná 30. 9.)
Kurzy vedou kvalifikovaní učitelé českého jazyka.