Zpět

Kalendář akcí


Zde máte k dispozici přehled plánovaných a proběhlých událostí nebo akcí. Kliknutím na vybranou událost zobrazíte podrobnější informace.

2020
Přejít na rok:

Prosinec

21.12. SOBOTA Vánoční prázdniny Zobrazit

Červen

30.06. ÚTERÝ Vysvědčení Zobrazit
26.06. PÁTEK ŠVP Nečtiny 5.A,B, 4.C - návrat Zobrazit
24.06. STŘEDA Výletové dny Zobrazit
23.06. ÚTERÝ Vysvědčení k podpisu Zobrazit
22.06. PONDĚLÍ ŠVP Nečtiny 5.A,B, 4.C Zobrazit
19.06. PÁTEK ŠVP Stará Oleška 5.D - návrat Zobrazit
18.06. ČTVRTEK Školská rada Zobrazit
17.06. STŘEDA Metodický kabinet preventistů - Loučky, Mgr. Haubnerová, p. Stanková Zobrazit
16.06. ÚTERÝ Vyhlášení nejlepších žáků školy Zobrazit
15.06. PONDĚLÍ ŠVP Stará Oleška 5.D, pí. uč. Sobotková Zobrazit
05.06. PÁTEK Ať žijí duchové - Hněvín, 4. třídy Zobrazit
02.06. ÚTERÝ Třídní schůzka budoucích prvňáčků Zobrazit

Květen

27.05. STŘEDA Koncert Réva - muzika, celá škola, dle rozpisu v tělocvičně Zobrazit
18.05. PONDĚLÍ Schůzka metodiků - 14.ZŠ Most, Mgr. Haubnerová, p. Stanková Zobrazit
14.05. ČTVRTEK Fotografování tříd, nižší stupeň Zobrazit
08.05. PÁTEK Státní svátek Zobrazit
05.05. ÚTERÝ Marienberg - němčináři 6. a 7. ročník + pí. uč. Dohnalová Zobrazit
01.05. PÁTEK Státní svátek Zobrazit

Duben

30.04. ČTVRTEK Dílny Velebudice 7. ročník Zobrazit
28.04. ÚTERÝ Dílny Velebudice 7. ročník Zobrazit
23.04. ČTVRTEK Plenární schůze - kinosál, 16:30 Zobrazit
22.04. STŘEDA Plavání 3.A Zobrazit
21.04. ÚTERÝ Dílny Velebudice 7. ročník Zobrazit
20.04. PONDĚLÍ Pedagogická rada Zobrazit
15.04. STŘEDA Metodický kabinet preventistů - Magistrát města Litvínov, Mgr. Haubnerová, p. Stanková Zobrazit
14.04. ÚTERÝ IT dílny 8.C 11:00 - 12:35, 8.B 9:00 - 10:35 Zobrazit
09.04. ČTVRTEK Velikonoce Zobrazit
08.04. STŘEDA Velikonoční dílny Zobrazit
07.04. ÚTERÝ IT dílny 8.A, 11:00 - 12:35 Zobrazit

Březen

29.03. NEDĚLE Změna času Zobrazit
25.03. STŘEDA Plavání, 4.A Zobrazit
24.03. ÚTERÝ Přijímací řízení do skupiny s rozšířenou výukou jazyků - náhradní termín, aktuální 2.třídy pro budoucí 3. třídy Zobrazit
23.03. PONDĚLÍ Exkurze Magistrát 8.A - 9:30, 9.A - 10:30 + TU Zobrazit
17.03. ÚTERÝ Přijímací řízení do skupiny s rozšířenou výukou jazyků, aktuální 2.třídy, budoucí 3. třídy Zobrazit
12.03. ČTVRTEK Dílny "Průmka" - 7. ročník Zobrazit
11.03. STŘEDA Přehlídka dětských recitátorů - ZUŠ F.L.Gassmanna; výběr 5.tříd Zobrazit
10.03. ÚTERÝ Dílny "Průmka" - 7. ročník Zobrazit
05.03. ČTVRTEK Divadlo rozmanitostí - Budulínek, 1.tř. Zobrazit
04.03. STŘEDA Gymnastický trojboj - chlapci VS, tělocvičny 14. ZŠ Zobrazit
03.03. ÚTERÝ Gymnastický trojboj - dívky VS, tělocvičny 14.ZŠ Zobrazit

Únor

27.02. ČTVRTEK Kouzelník Waldini, ŠD - kinosál Zobrazit
26.02. STŘEDA Matematická soutěž Pangea, zástupci 5. - 9.tříd Zobrazit
25.02. ÚTERÝ MŠ Komořanská - Metoda zdravého startu, 2.A + 4.B Zobrazit
20.02. ČTVRTEK Stones - Magistrát Most, 9.třídy Zobrazit
19.02. STŘEDA IROP - Gymnázium Most, výběr žáků vyššího stupně Zobrazit
18.02. ÚTERÝ MŠ Lidická - Metoda zdravého startu, 2.A + 4.B Zobrazit
14.02. PÁTEK Schůzka metodiků prevence - Mgr. Haubnerová + p. Stanková Zobrazit
13.02. ČTVRTEK Čas proměn, dívky 7. tříd Zobrazit
12.02. STŘEDA Basketbal chlapců, 8. - 9. ročník, školní kolo Zobrazit
10.02. PONDĚLÍ Stones - Magistrát 9. ročník Zobrazit
03.02. PONDĚLÍ Jarní prázdniny Zobrazit

Leden

31.01. PÁTEK Pololetní prázdniny Zobrazit
30.01. ČTVRTEK Pololetní vysvědčení Zobrazit
29.01. STŘEDA IQLandia Liberec - 9.B, D + TU Zobrazit
27.01. PONDĚLÍ Výpisy z vysvědčení k podpisu Zobrazit
24.01. PÁTEK Kontrola výpisů z vysvědčení Zobrazit
23.01. ČTVRTEK Konverzace v německém jazyce, školní kolo - pí. uč. Dohnalová, Pailová Zobrazit
21.01. ÚTERÝ Olympiáda okresní kolo - český jazyk, pí. uč. Parmová + 3 děti Zobrazit
20.01. PONDĚLÍ Pedagogická rada Zobrazit
14.01. ÚTERÝ Olympiáda okresní kolo - dějepis, pí. uč. Parmová + 3 děti Zobrazit
09.01. ČTVRTEK Schůzka k projektu, Unipetrol + ŘŠ Zobrazit
08.01. STŘEDA Úřad práce Most, 9.D Zobrazit
07.01. ÚTERÝ Dílny Velebudice, 4.sk. + 5.sk. Zobrazit


Zobrazit starší události

14. ZŠ
Jsme škola pověřená výukou českého jazyka žáků cizinců.
Nabízíme kurzy českého jazyka pro žáky s odlišným mateřským jazykem ve věku 6 – 16 let, a to v úterý, ve středu či ve čtvrtek od 14:00 – 17:00 hodin dle zájmu.
Kurz pro výuku žáků s odlišným mateřským jazykem z jiných škol probíhá každé pondělí 14:30 – 16:00 hodin. (Kurz začíná 30. 9.)
Kurzy vedou kvalifikovaní učitelé českého jazyka.