Úspěchy žáků mimo školu

Úspěch žákyň v přespolním běhu

Pondělí11.10.2021 Družstvo mladších žaček naší školy ve složení Claudie ze 6.B, Eliška ze 7.B, Julie ze 6.C, Andrea ze 7.B a Kristýna ze 7.B se dne 5. 10. 2021 zúčastnilo okresního kola v přespolním běhu, na kterém se umístilo na krásném 3. místě. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch v judu

Pondělí11.10.2021 Žák Tomáš ze 6. B se umístil na 1. místě  v Krajském poháru Mostu v judu, který se konal dne 9. 10. 2021 v kategorii Mladší žáci. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch v judu

Pondělí04.10.2021 Žák Tomáš ze 6. B se umístil na 1. místě na Velké ceně Litoměřic v judu v kategorii MU13 Mladší žáci. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Přejít na stránku: 1