Úspěch v badmintonu

Středa08.04.2020 Žákyně Terezka ze 3.B se umístila na 2. místě v Karlovarském lázeňáčku v kategorii U11 v Karlových Varech. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch v házené

Středa11.03.2020 Žák František z 5. B se umístil na 2. místě v turnaji házené mladších žáků v Praze. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch v házené

Středa11.03.2020 Žákyně Linda a Kristýnka z 5. B  se umístily na 1. místě v turnaji mladších házenkářek v Praze. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch ve florbalu

Středa11.03.2020 Žákyně Andrejka z 5. B a Evička z 5.C se umístily na 1. místě v turnaji mladších žákyň v Karlových Varech, kde soutěžilo 10 týmů. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch ve společenských tancích

Středa04.03.2020 Žák Matěj ze 3. C se zajímá o společenské tance. Tentokrát vyhrál 1. místo v kategorii Děti - polka. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch ve fotbale

Středa26.02.2020 Žák Constantin ze 2.B se umístil na 2. místě ve fotbalovém turnaji v Sokolově. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch ve fotbale

Středa26.02.2020 Žák Martínek ze 3.A se svým fotbalovým týmem MFK Most získal na lednovém halovém turnaji malých fotbalistů krásné PRVNÍ MÍSTO. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch v ledním hokeji

Pátek21.02.2020 Žák Kája ze 3.C je úspešným hokejistou, který získává řadu sportovních ocenění. Dokonce byl vyhlášen také nejlepším hráčem utkání. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěchy žáků mimo školu

Úspěch ve stolním hockeyi - šprtci

Neděle16.02.2020 Žák Lukáš ze 4.B se umístil na 1. místě v Poháru města Třebenice ve stolním hokeji jako nejlepší mladší žák. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch ve fotbale

Neděle16.02.2020 Žák Patrik ze 3.C se umístil na 1. místě v turnaji st. příravek V10 v Lounech. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Přejít na stránku: 1