Úspěch ve fotbale

Středa26.02.2020 Žák Constantin ze 2.B se umístil na 2. místě ve fotbalovém turnaji v Sokolově. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch ve fotbale

Středa26.02.2020 Žák Martínek ze 3.A se svým fotbalovým týmem MFK Most získal na lednovém halovém turnaji malých fotbalistů krásné PRVNÍ MÍSTO. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch v ledním hokeji

Pátek21.02.2020 Žák Kája ze 3.C je úspešným hokejistou, který získává řadu sportovních ocenění. Dokonce byl vyhlášen také nejlepším hráčem utkání. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěchy žáků mimo školu

Úspěch ve stolním hockeyi - šprtci

Neděle16.02.2020 Žák Lukáš ze 4.B se umístil na 1. místě v Poháru města Třebenice ve stolním hokeji jako nejlepší mladší žák. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch ve fotbale

Neděle16.02.2020 Žák Patrik ze 3.C se umístil na 1. místě v turnaji st. příravek V10 v Lounech. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch v judu

Čtvrtek23.01.2020 Žák Tonda z 5.A se umístil na 1. místě na vánočním turnaji v judu v Chomutově. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch v badmintonu

Pondělí06.01.2020 Žákyně Terezka z 5.A se umístila na 1. místě v oblastním přeboru mladších žáků v badmintonu.  Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Úspěch v Judu

Pondělí06.01.2020 Žákyně Zuzanka z 5.A se umístila na 1. místě na turnaji v judu v Novém Boru. Srdečně blahopřejeme a držíme palce.

Přejít na stránku: 1
Nabízíme kurzy českého jazyka pro žáky s odlišným mateřským jazykem ve věku 6 – 16 let, a to v úterý, ve středu či ve čtvrtek od 14:00 – 17:00 hodin dle zájmu.
Kurz pro výuku žáků s odlišným mateřským jazykem z jiných škol probíhá každé pondělí 14:30 – 16:00 hodin. (Kurz začíná 30. 9.)