29.06.2021, Mgr. Zuzana Bernardová

Příprava na přijímací zkoušky z češtiny začíná

Navzdory situaci, která panuje a je pro každého z nás nelehká, se nevzdáváme, nezahálíme a začínáme se připravovat na přijímací zkoušky z českého jazyka. Příprava začala 7. prosince. Přes aplikaci Teams (ta je teď naším největším pomocníkem při výuce) se v hojném počtu setkáváme každý čtvrtek s žáky 9. ročníků. Procvičujeme obtížné pravopisné jevy, trénujeme čtení s porozuměním a procházíme dřívější testy.

Pevně věřím, že tato forma přípravy bude pro žáky přínosná a odměnou jim bude úspěšné vykonání přijímací zkoušky z českého jazyka.

Mgr. Barbora Kubošková