04.11.2019, Mgr. Zuzana Bernardová

Výlet na zámek

V rámci učiva prvouky, kde právě poznáváme Most a jeho okolí, jsme v pátek 1. 11. 2019 vyrazili na Valdštejnský zámek do Litvínova.  Už samotná jízda tramvají byla pro mnohé z nás zážitkem. Na zámku jsme shlédli výstavu historických hraček a her, z nichž většina byla zmenšeninami toho, co lidé v dřívějších dobách používali. Současně zde probíhala výstava IMAGINÁRIUM BRATŘÍ FORMANŮ, která se nám také moc líbila. Prohlídku zámku jsme zakončili u krásně nazdobených vánočních stromečků, kde jsme si zazpívali koledy. Už se těšíme na Vánoce!

Mgr. Pavla Madarová

Nabízíme kurzy českého jazyka pro žáky s odlišným mateřským jazykem ve věku 6 – 16 let, a to v úterý, ve středu či ve čtvrtek od 14:00 – 17:00 hodin dle zájmu.
Kurz pro výuku žáků s odlišným mateřským jazykem z jiných škol probíhá každé pondělí 14:30 – 16:00 hodin. (Kurz začíná 30. 9.)