08.01.2020, Mgr. Zuzana Bernardová

Výlet na zámek Litvínov

V pátek 8. listopadu jsme navštívili Valdštejnský zámek v Litvínově. Už samotná cesta byla pro děti zážitek, protože jsme jeli tramvají. V zámku na nás čekala výstava hraček, se kterými si hrály před mnoha lety děti z bohatších rodin. Prohlédli jsme si také krásně ozdobené vánoční stromky a moc hezké dřevěné loutky. Nejzábavnější bylo ale imaginárium. Tam si mohly děti pohrát a všechno si vyzkoušet. Výstava se nám moc líbila a už se těšíme na další.

Mgr. Hana Žembová

Nabízíme kurzy českého jazyka pro žáky s odlišným mateřským jazykem ve věku 6 – 16 let, a to v úterý, ve středu či ve čtvrtek od 14:00 – 17:00 hodin dle zájmu.
Kurz pro výuku žáků s odlišným mateřským jazykem z jiných škol probíhá každé pondělí 14:30 – 16:00 hodin. (Kurz začíná 30. 9.)