16.06.2022, Mgr. Petra Haubnerová

Kulihrášek

V rámci projektu Ovoce do škol  každé z dětí dostalo krabičku, ve které byla sada na vypěstování vlastního hrášku. Děti si připravily květináče s hlínou, zasadily hrášky a pravidelně je zalévaly. Všem dětem po několika dnech vykoukly v květináči malé rostlinky, kterým děti daly jména. Při pracovkách si ještě každý připravil košíček na svou úrodu hrášků Kulihrášků. Po čtrnácti dnech už byly hrášky tak velké, že se rostlinky s květináči téměř nevešly na okno, proto si je děti odnesly domů. Doufejme, že brzy sklidí velkou úrodu hrášků Kulihrášků.

Mgr. Dana Vodičková