16.03.2023, Bc. Petra Kubošková

Okresní turnaj ve volejbalu - chlapci

Na konci února proběhl na naší škole okresní turnaj ve volejbalu starších žáků. Chlapci získali po výborném a koncentrovaném výkonu první místo. Na nahrávce a smeči nás reprezentovali Ondřej Dohnal, Tomáš Salajka a Václav Kočina. Funkci blokařů zastávali Evžen Simanov a Šimon Novotný. Poslední člen základní šestky byl Lukáš Pergl v roli smečaře. Střídajícimi hráči byli Štefan Ferenc a Marek Pojer. Všichni hráči - včetně lavičky - zahráli velmi dobře a po zásluze zvítězili. V krajském kole bychom rádi potrápili favority z Ústí nad Labem a Jirkova. Za všechny předvedené výkony zmíním alespoň smečařské představení Tomáše Salajky, který se v této dovednosti velmi zlepšil. Celému týmu děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Martin Bažant