20.12.2019, Mgr. Petra Haubnerová

PEEŘI VE ZVÍŘECÍM ÚTULKU V RUDOLICÍCH

Pan vedoucí měl z našich darů velikou radost, když viděl všechny deky, krmení a částku v hodnotě 1914 Kč. Postupně jsme si prošli celý útulek s povídáním od pana vedoucího. Při pohledu na zatoulané a opuštěné pejsky jsme měli slzy v očích a nechápali jsme, jak někdo může takhle nevinné tvory opustit. Z útulku jsme odcházeli se zmrzlýma rukama a nohama, ale i s pocitem dobrého srdce, že můžeme pomoct srdečné organizaci, proto děkujeme všem rodičům a dětem, kteří přispěli.

Peeři