05.12.2022, Bc. Petra Kubošková

Kroužek tělesné výchovy - kruhové tréninky

Ahoj,

my jsme kroužek tělesné výchovy, zaměřujeme se na kruhové tréninky. Potrápit a napravit svá těla chodí 20 nadšených žáku. Veškerá snaha naší party je každoročně odměněna v podobě závěrečné celodenní akce plné zábavy, soutěží a zajímavých cen.

Nejenže si žáci plní své osobní cíle, zlepšují svou kondici a vzhled, ale také se zaměřujeme na rehabilitaci zranění a nápravu růstových vad za pomoci rehabilitačních a kompenzačních cviků.

Legrace i dřina
Přátelé i soupeři
Zábava i povinnosti
Radost i zklamání

To vše je u nás k mání.

Pokud tě náš kroužek zaujal, neváhej mne kontaktovat a přijď i ty udělat něco pro své zdraví.

Lukáš Hosnedl a spol.