Zpět
Kalendář akcí
Zde máte k dispozici přehled plánovaných a proběhlých událostí nebo akcí. Kliknutím na vybranou událost zobrazíte podrobnější informace.
Prosinec
23.12. | STŘEDA | Vánoční prázdniny | Zobrazit |
21.12. | SOBOTA | Vánoční prázdniny | Zobrazit |
Listopad
24.11. | ÚTERÝ | ONLINE třídní schůzky přes MS Teams, 17:00 | Zobrazit |
19.11. | ČTVRTEK | ZRUŠENO!!!! Třídní schůzky, 17:00; plenární schůze 16:30; prezentace středních škol 17:15 | Zobrazit |
18.11. | STŘEDA | ONLINE pedagogická rada přes MS Teams, 14:00 | Zobrazit |
16.11. | PONDĚLÍ | Pedagogická rada | Zobrazit |
Říjen
29.10. | ČTVRTEK | Podzimní prázdniny | Zobrazit |
27.10. | ÚTERÝ | Uzavření školy na základě opatření ministra školství | Zobrazit |
26.10. | PONDĚLÍ | Uzavření školy na základě opatření ministra školství | Zobrazit |
08.10. | ČTVRTEK | Třídní schůzky, 17:00; plenární schůze 16:30 - POZOR, ZRUŠENO!!! | Zobrazit |
02.10. | PÁTEK | Volby - zkrácené vyučování | Zobrazit |
Září
30.09. | STŘEDA | Evropský den jazyků; 6. - 9. třídy | Zobrazit |
29.09. | ÚTERÝ | ŠvP Hrachov - výběr dětí 7.BD, 8.A, 9.C | Zobrazit |
28.09. | PONDĚLÍ | Státní svátek | Zobrazit |
22.09. | ÚTERÝ | Preventivní program: Kontakt s cizími lidmi; 2.tř | Zobrazit |
21.09. | PONDĚLÍ | Preventivní program: Kontakt s cizími lidmi; 1.tř | Zobrazit |
16.09. | STŘEDA | Tři čuníci - Divadlo rozmanitostí - 1.A, B, přípravná třída | Zobrazit |
15.09. | ÚTERÝ | Malý architekt - 2.A, 10:10 | Zobrazit |
14.09. | PONDĚLÍ | Třídní schůzky 1. tříd, přípravné třídy, 16:30 | Zobrazit |
09.09. | STŘEDA | Opravné zkoušky | Zobrazit |
08.09. | ÚTERÝ | Opravné zkoušky | Zobrazit |
01.09. | ÚTERÝ | Slavnostní zahájení školního roku 2020/2021 | Zobrazit |
Srpen
26.08. | STŘEDA | Doklasifikace Přírodní vědy a výchovy | Zobrazit |
25.08. | ÚTERÝ | Doklasifikace Společenské vědy | Zobrazit |
24.08. | PONDĚLÍ | Nástup pedagogických zaměstnanců; Úvodní porada 10:00 | Zobrazit |
Červen
30.06. | ÚTERÝ | Vysvědčení | Zobrazit |
23.06. | ÚTERÝ | Vysvědčení k podpisu | Zobrazit |
22.06. | PONDĚLÍ | Kontrola vysvědčení | Zobrazit |
19.06. | PÁTEK | Pedagogická rada VS | Zobrazit |
18.06. | ČTVRTEK | Pedagogická rada NS | Zobrazit |
16.06. | ÚTERÝ | Přípravná třídní schůzka - první třída, 16:00; přípravná třída 16:30 | Zobrazit |
11.06. | ČTVRTEK | Náhradní termín pro přijímací řízení do skupiny s rozšířenou výukou jazyků - 3. třídy | Zobrazit |
08.06. | PONDĚLÍ | Otevření škol - vyšší stupeň | Zobrazit |
04.06. | ČTVRTEK | Online porada | Zobrazit |
Květen
25.05. | PONDĚLÍ | Otevření škol - nižší stupeň | Zobrazit |
21.05. | ČTVRTEK | Online porada | Zobrazit |
11.05. | PONDĚLÍ | Otevření škol - příprava na přijímací řízení - 9. třídy | Zobrazit |
05.05. | ÚTERÝ | Online porada | Zobrazit |
01.05. | PÁTEK | Státní svátek | Zobrazit |
Duben
09.04. | ČTVRTEK | Velikonoce | Zobrazit |
Březen
29.03. | NEDĚLE | Změna času | Zobrazit |
05.03. | ČTVRTEK | Divadlo rozmanitostí - Budulínek, 1.tř. | Zobrazit |
04.03. | STŘEDA | Gymnastický trojboj - chlapci VS, tělocvičny 14. ZŠ | Zobrazit |
03.03. | ÚTERÝ | Gymnastický trojboj - dívky VS, tělocvičny 14.ZŠ | Zobrazit |
Únor
27.02. | ČTVRTEK | Kouzelník Waldini, ŠD - kinosál | Zobrazit |
26.02. | STŘEDA | Matematická soutěž Pangea, zástupci 5. - 9.tříd | Zobrazit |
25.02. | ÚTERÝ | MŠ Komořanská - Metoda zdravého startu, 2.A + 4.B | Zobrazit |
20.02. | ČTVRTEK | Kolumbie ráj slasti a neřesti - kino Komos, 10:00 NS, 11:45 VS | Zobrazit |
19.02. | STŘEDA | Okresní kolo konverzace v NJ, vyšší stupeň - SVČ | Zobrazit |
18.02. | ÚTERÝ | MŠ Lidická - Metoda zdravého startu, 2.A + 4.B | Zobrazit |
14.02. | PÁTEK | Schůzka metodiků prevence - Mgr. Haubnerová + p. Stanková | Zobrazit |
13.02. | ČTVRTEK | Čas proměn, dívky 7. tříd | Zobrazit |
12.02. | STŘEDA | Basketbal chlapců, 8. - 9. ročník, školní kolo | Zobrazit |
10.02. | PONDĚLÍ | Stones - Magistrát 9. ročník | Zobrazit |
03.02. | PONDĚLÍ | Jarní prázdniny | Zobrazit |
Leden
31.01. | PÁTEK | Pololetní prázdniny | Zobrazit |
30.01. | ČTVRTEK | Rozdání vysvědčení za 1.pololetí | Zobrazit |
29.01. | STŘEDA | IQLandia Liberec - 9.B, D + TU | Zobrazit |
27.01. | PONDĚLÍ | Výpisy z vysvědčení k podpisu | Zobrazit |
24.01. | PÁTEK | Kontrola výpisů z vysvědčení | Zobrazit |
23.01. | ČTVRTEK | Školská rada | Zobrazit |
21.01. | ÚTERÝ | Olympiáda okresní kolo - český jazyk, pí. uč. Parmová + 3 děti | Zobrazit |
20.01. | PONDĚLÍ | Pedagogická rada | Zobrazit |
14.01. | ÚTERÝ | Olympiáda okresní kolo - dějepis, pí. uč. Parmová + 3 děti | Zobrazit |
09.01. | ČTVRTEK | Dílny Velebudice, 6.sk. + 7.sk. | Zobrazit |
08.01. | STŘEDA | Bruslení ve městě, 5.C | Zobrazit |
07.01. | ÚTERÝ | Dílny Velebudice, 4.sk. + 5.sk. | Zobrazit |