30.12.2020, Mgr. Zuzana Bernardová

Členové žákovského parlamentu

Žákovský parlament se pravidelně schází s ředitelem školy. Jsou zde zastoupeni žáci 3. - 9. tříd. Každá třída má své dva zástupce, kteří byli zvoleni ve volbách jednotlivých tříd. Ti svou třídu reprezentují a zastupují na každém zasedání parlamentu.

Žáci zde mohou možnost tlumočit vedení školy své nápady, myšlenky a připomínky k dění na škole. Mají tak možnost se aktivně zapojit do provozu školy. S jednáním žákovského parlamentu následně seznamují ostatní žáky ve třídě.

3.C

4.C