Zpět

Novinky v přípravné třídě

Novinky v přípravné třídě

Nová přípravná třída

Úterý29.09.2020 1. září se na naší škole nově otevřela přípravná třída. Třída disponuje interaktivní tabulí, která bude sloužit dětem především k hravé formě výuky. Nechybí tu ale ani hračky nebo koberec. Michaela Schlegelová, DiS.

Přečíst více
Novinky v přípravné třídě

Divadlo Rozmanitostí - Tři čuníci nezbedníci

Středa23.09.2020 Dne 16.9.2020 jsme poprvé společně navštívili Divadlo Rozmanitostí. Divadelní představení jsme si i přes drobná omezení užili. Pohádka o třech čunících se dětem moc líbila. Michaela Schlegelová, DiS.

Přečíst více
Novinky v přípravné třídě

Přípravková pravidla

Středa23.09.2020 Děti se první školní dny seznamovaly s několika základními pravidly, které v přípravné třídě musejí dodržovat. Pravidla si osvojovaly především formou hry. Michaela Schlegelová, DiS.

Přečíst více
Novinky v přípravné třídě

Má vysněná třída

Středa23.09.2020 Ve středu 23. 9. 2020 k nám do přípravné třídy zavítala vrána. Děti popisovaly, co u nás ve třídě mohla vidět. Následně utvořily skupinky a svou vysněnou třídu postavily z kostek. Učily se tak spolupracovat a rozvíjely svou fantazii. Byly moc šikovné. Michaela Schlegelová, DiS.

Přečíst více
Přejít na stránku: 1
14. ZŠ
Jsme škola pověřená výukou českého jazyka žáků cizinců.
Nabízíme kurzy českého jazyka pro žáky s odlišným mateřským jazykem ve věku 6 – 16 let, a to v úterý, ve středu či ve čtvrtek.
Kurz pro výuku žáků s odlišným mateřským jazykem z jiných škol probíhá každé pondělí. (Kurz začíná 15. 9.)
Kurzy vedou kvalifikovaní učitelé českého jazyka.