06.10.2020, Mgr. Zuzana Bernardová

Evropský den jazyků

Dne 30. září se třída 9. D zúčastnila školní akce s názvem Evropský den jazyků. Jak název napovídá, žáci měli za úkol předvést jazykové schopnosti a kulturní znalosti o státech Evropy, a to od oblasti politické až po oblast kulinářskou. Jednalo se nejen o soutěž mezi skupinami a třídami, ale také o kooperaci a zábavu. Skupiny se pohybovaly po stanovištích, kde na ně čekaly různorodé úkoly. Největší slabinou bylo jídlo, ale i s tím se popasovali a nasbírali pěkné počty bodů.

Mgr. Jiřina Šrámková