Výlety na konci roku
Závěr školního roku je ve znamení výletů a příjemně prožitých dnů. Známky jsou už uzavřené a všichni cítí, že se už blíží prázdniny. Také my jsme společně strávili pár hezkých letních dnů. Nejdříve jsme navštívili Mostecké jezero a další den dětská hřiště na Šibeníku. Bylo lákavé vyzkoušet úplně všechno, jen se to nedalo stihnout. Ještě že budou prázdniny… to bude ten správný čas tu malou ochutnávku všech nabízených a ještě neprozkoumaných možností dokončit.
Mgr. Dana Vodičková
Další články
Ve školní knihovně
Březen byl Měsícem knihy a tak jsme na pozvání paní učitelky Dérerové navštívili školní knihovnu. Nejprve děti seznámila s pravidly půjčování knížek a vysvětlila, jak se o knihy starat. Potom dětem ukázala, jaké knížky si mohou děti vypůjčit a kde jednotlivé tituly hledat. Také seznámila děti se…
Přečíst víceMelounové překvapení
Naše škola je dlouhodobě zapojena do projektu ,,Ovoce do škol“. Každý rok je pro děti připraveno i překvapení v podobě rostlinky, kterou si mají možnost vypěstovat samy. V předchozích letech to byla rajčátka, jahody a letos to bude meloun. Pro každého byl připravený květináč, zemina, ozdobné samole…
Přečíst více