12.12.2019, Mgr. Petra Haubnerová

Vánoční těšení ve 3.C

Vánoční těšení v naší třídě prožíváme od začátku adventu. Každý den ve škole zahajujeme u rozsvíceného stromečku, kdy sedíme v kruhu kolem adventního věnce a zpíváme koledy. Současně pečlivě nacvičujeme na vánoční besídku pro rodiče, na kterou jsme již vyrobili pozvánky. Ve třídě nás navštívil i Mikuláš s čertem, čeká nás také vánoční vystoupení pro babičky a dědečky v Penzionu Astra. Nejvíc se ale děti těší na zdobení stromečků pro zvířátka na Resslu a vánoční posezení ve třídě spojené s předáváním dárečků a ochutnávkou cukroví.

Mgr. Pavla Madarová