17.06.2022, Mgr. Petra Haubnerová

Růžový den

V rámci oslav Dne dětí jsme si "zrůžověli "  jeden všední vyučovací den. Někdo se díval na svět růžovými brýlemi, jiný si vypůjčil cokoli v této barvě od své sestry, další se pochlubil aspoň ponožkami v obdobném odstínu... Nálada se nám rozjasnila a ještě více nás všechny rozveselila netradičně pojatá výuka. Děti si totiž nachystaly svoje učení a tak jsem se s velkým očekáváním zařadila mezi jejich spolužáky do lavice. Trochu jsem zlobila a hodně se divila, jaké pěkné nápady děti (- učitelé) použily.

Mgr. Monika Dérerová