Projektové dny
Po příchodu z podzimních prázdnin nás čekaly dva dny školy. Ve čtvrtek začalo pršet, tak jsme využili tělocvičnu a hráli různé hry. Ve třídě jsme se pustili do tvorby podzimního stromu. Práci jsme nedokončili, nechali jsme si ji na druhý den. V pátek se vyčasilo, proto jsme se vydali na Benedikt. Hráli jsme si na průlezkách a s míčem. Po návratu do školy, jsme dodělávali náš strom. Visí nám na nástěnce a zdobí naši třídu.
Mgr. J. Glöcknerová
as. A. Loukotová
Další články
Exkurze do Alpakárny
V pondělí 25.5.2026 jsme jeli na exkurzi do městské části Zahražany do Alpakárny. Přivítala nás paní chovatelka, v krátké přednášce nám o alpakách povyprávěla. Pak jsme šli do výběhu, kde nás úžasná zvířátka přivítala. Hladili jsme je, ona nás pusinkovala a my jim dávali za odměnu mrkev. Viděli jsme…
Přečíst víceDen matek v penzionu Albrechtická
Ve středu 6.5.2026 jsme přišli potěšit naše přátele do penzionu Albrechtická. Připravili jsme si básničky a písničky o maminkách. Naše vystoupení obohatili úžasnou hrou na flétny naši kamarádi z 5.A, 3.B a 2.B,C. Všichni jsme se snažili nahlas a procítěně recitovat. Společně jsme si zazpívali. Myslí…
Přečíst více