21.06.2022, Mgr. Petra Haubnerová

Opékání buřtíků na Benedikt

Dne 8. 6. jsme se vydali na Benedikt na opékání buřtíků. Snědli jsme společně 29 nožiček, nějakou klobásku a přibližně 20 nanuků. Ten den bylo opravdu teplé počasí, a my se navíc zapotili i grilu. :-)
Moc nám chutnalo. Děti byly velmi šikovné, opéci buřtík zvládly bez problémů.
Po výborné svačince jsme se protáhli na prolézačkách,  pak už nás čekala jen zpáteční procházka.
Užili jsme si pěkný slunečný den v krásném prostředí. Příští rok se opět těšíme!
                                                                                                                                                    Mgr. M. Sobotková