06.12.2019, Mgr. Petra Haubnerová

Vyhráli jsme v Násobíku!

Dne 28. 11. jsme se zúčastnili „meziškolního kola v Násobíku“, který se konal SVČ. Mezi 14 školami a 42 dětmi z Mostu a okolí jsme obsadili úžasné první a druhé místo v soutěži jednotllivců. Reprezentovali nás Míša Trieu z 5.D, která se stala vítězkou, druhé místo obsadil Michael Pešta ze 4.C, a rovněž gratulujeme Nikolce Kozlík z 5.B, jež se probojovala do semifinále. Děti získaly krásné dárky, diplomy a pohár vítěze 2. ročníku. Na perfektní práci našich žáků jsme pyšní a věříme, že i další ročníky budou pro naši školu matematicky úspěšné.

Mgr. Marie Sobotková

Nabízíme kurzy českého jazyka pro žáky s odlišným mateřským jazykem ve věku 6 – 16 let, a to v úterý, ve středu či ve čtvrtek od 14:00 – 17:00 hodin dle zájmu.
Kurz pro výuku žáků s odlišným mateřským jazykem z jiných škol probíhá každé pondělí 14:30 – 16:00 hodin. (Kurz začíná 30. 9.)