24.05.2023, Mgr. Zuzana Bernardová

Meziškolní kolo NáSobíka

Dne 17. 05. 2023 se konalo meziškolní kolo matematické soutěže žáků 4. a 5. tříd v malé násobilce. Tomuto meziškolnímu kolu přecházelo kolo školní - mezitřídní, ze kterého jsme vybrali tři žákyně, které šly reprezentovat naši školu.

Hostitelskou školou meziškolního kola byla Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454. Tentokrát se soutěžilo ve dvou kategoriích - kategorie jednotlivců a kategorie školních skupin.

V soutěži jednotlivců jsme byli úspěšní. Naše Lucinka Eštoková se umístila na krásném 3. místě. V jejím závěs se na 5. místě umístila Solomiia Bobko. Poslední naše reprezentantka Kseenia Pylypenko se sice na stupni vítězů neumístila, ale dokázala se probojovat do TOP 10.

V soutěži skupin jsme úspěšní nebyli. Vzájemná spolupráce nám moc nešla. Možná v tom měla roli jazyková bariéra.... možná ne. Ale to nevadí.  SLÁVA vítězům a ČEST poraženým!

Příští rok se soutěže určitě zúčastníme znovu.

Dívkám děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Zuzana Bernardová