Zpět

Kalendář akcí


Zde máte k dispozici přehled plánovaných a proběhlých událostí nebo akcí. Kliknutím na vybranou událost zobrazíte podrobnější informace.

2019
Přejít na rok:

Prosinec

21.12. SOBOTA Vánoční prázdniny Zobrazit
19.12. ČTVRTEK Dravci a sovy - tělocvična, 2. - 5. ročník Zobrazit
18.12. STŘEDA Vánoční akademie, kolektivy NS + VS Zobrazit
17.12. ÚTERÝ dílny Velebudice 7. ročník Zobrazit
16.12. PONDĚLÍ Plavání štafeta 5. - 8. třídy Zobrazit
13.12. PÁTEK Vánoční besídka v MŠ Růžová, 5.A Zobrazit
12.12. ČTVRTEK Bruslení ve městě, výběr VS Zobrazit
11.12. STŘEDA Vánoční besídka - Penzion Albrechtická, 5.A Zobrazit
10.12. ÚTERÝ Vánoční soutěžení v AJ, 5.roč. Zobrazit
06.12. PÁTEK Jedu bezpečně - výběr tříd nižšího stupně Zobrazit
05.12. ČTVRTEK Mikulášská besídka, ŠD ve spolupráci s SPgŠ Zobrazit
04.12. STŘEDA Čtení přdškolákům z MŠ Růžová, 4.D Zobrazit
03.12. ÚTERÝ IT dílny 8.D - Palachovka Zobrazit
02.12. PONDĚLÍ Ředitelské volno Zobrazit

Listopad

29.11. PÁTEK Florbal děvčata 8. - 9. ročník Zobrazit
28.11. ČTVRTEK Olympiáda ČJ - školní kolo, 8. - 9.třídy Zobrazit
27.11. STŘEDA Vánoční dílny ve vestibulu školy Zobrazit
26.11. ÚTERÝ Projekt MAP - Magistrát města Most, ŘŠ Zobrazit
22.11. PÁTEK Florbal chlapci 8. - 9. ročník Zobrazit
21.11. ČTVRTEK Prezentace zástupců středních škol a učilišť Zobrazit
19.11. ÚTERÝ dílny Velebudice 7. ročník Zobrazit
18.11. PONDĚLÍ Lazy goat - anglické představení, 5.tř., 4.tř., 3.tř. jazykové skupiny Zobrazit
17.11. NEDĚLE Státní svátek Zobrazit
13.11. STŘEDA Ukázka výukových programů PC, IT - v učebně 4.B Zobrazit
11.11. PONDĚLÍ Výchovné komise Zobrazit
09.11. SOBOTA Technohraní - SVČ Most Zobrazit
08.11. PÁTEK Exkurze na zámek Litvínov, 3.B Zobrazit
07.11. ČTVRTEK Spaní ve škole, 9.A Zobrazit
06.11. STŘEDA Jedu s přehledem, 6. a 8.třídy Zobrazit
05.11. ÚTERÝ Prezentace Bukaschool, 9.třídy Zobrazit
04.11. PONDĚLÍ Sokrates ve Sportovní hale v Mostě, 9.třídy Zobrazit
01.11. PÁTEK Fotografování třídních kolektivů 1.A,B,C, 2.B Zobrazit

Říjen

31.10. ČTVRTEK Městské divadlo Most - Kráska a zvíře, 4. třídy Zobrazit
29.10. ÚTERÝ Podzimní prázdniny Zobrazit
28.10. PONDĚLÍ Státní svátek Zobrazit
27.10. NEDĚLE Změna času Zobrazit
25.10. PÁTEK Náborová hodina házené DHK Baníku Most, 3.BC Zobrazit
24.10. ČTVRTEK Fotografování na vánoční kalendář, NS Zobrazit
23.10. STŘEDA Vyhodnocení soutěže Podzimáček 2019, ŠD Zobrazit
22.10. ÚTERÝ Florbal - školní kolo, 8. - 9.třídy Zobrazit
21.10. PONDĚLÍ Náborová hodina házené DHK Baníku Most, 1.C, 2.B Zobrazit
18.10. PÁTEK Jak se stát ekohrdinou, 4.B Zobrazit
17.10. ČTVRTEK Projekt Dílny - 7.třídy Zobrazit
16.10. STŘEDA Divadlo KOS - ŠD Zobrazit
15.10. ÚTERÝ Projekt Dílny - 7.třídy Zobrazit
14.10. PONDĚLÍ Školení Zobrazit
11.10. PÁTEK Nábor ZUŠ F. L. Gassmanna - NS Zobrazit
10.10. ČTVRTEK Školská rada Zobrazit
08.10. ÚTERÝ Projekt Dílny - 7.třídy Zobrazit
03.10. ČTVRTEK Plenární schůze + třídní schůzky Zobrazit
02.10. STŘEDA Přespolní běh - krajské kolo, výběr žáků VS Zobrazit
01.10. ÚTERÝ Chemická akce IKAPB, výběr žáků 9. tříd Zobrazit

Září

30.09. PONDĚLÍ Testovací událost B Zobrazit
23.09. PONDĚLÍ Testovací událost A Zobrazit
12.09. ČTVRTEK Testovací událost C Zobrazit
02.09. PONDĚLÍ Slavnostní zahájení školního roku Zobrazit


Zobrazit starší události

14. ZŠ
Jsme škola pověřená výukou českého jazyka žáků cizinců.
Nabízíme kurzy českého jazyka pro žáky s odlišným mateřským jazykem ve věku 6 – 16 let, a to v úterý, ve středu či ve čtvrtek.
Kurz pro výuku žáků s odlišným mateřským jazykem z jiných škol probíhá každé pondělí. (Kurz začíná 15. 9.)
Kurzy vedou kvalifikovaní učitelé českého jazyka.