06.01.2023, Bc. Petra Kubošková

Sportovní a kulturní aktivity

Kroužek je určen pro žáky 6.B

Jsme parta, která má ráda různé aktivity, rádi sportujeme, zajímáme se o kulturu a umění. Navštěvujeme různá krásná místa našeho města.
Naše první dobrodružství bylo v září, šli jsme si zahrát Laser game! Zde jsme prověřili, rychlost, přesnost a umění se vyhýbat nepříteli :-D.

Druhé dobrodružství bylo ve FUN!PARKU Most na Šibeníku, kde jsme prověřili naší vytrvalost při výstupu na vyhlídkovou věž, zde jsme se kochali krásou našeho kraje (počasí nám přálo a ještě bylo teplo).

Mgr. Martina Vedralová