07.12.2022, Bc. Petra Kubošková

Kroužek váření

Kroužek vaření vznikl z důvodu vyplnění obědové pauzy mezi dopoledním a odpoledním vyučováním. Navzájem se mnoho věcí naučíme, něco dobrého si připravíme a hlavně, jsme při tom v teple a nesedíme před školou na parapetu s brambůrkami, jak je to běžné.
Co takhle naučit se nové recepty nebo postupy při vaření a přiučit i paní učitelku zajímavým tipům v kuchyni?
Kroužek probíhá každou středu od 12:40 do 13:45h. Připravujeme oblíbené pokrmy jako jsou palačinky, smažený sýr, domácí pizzu, špagety nebo řízek s kaší. Už jsme pekli i perníčky a chystáme se na svíčkovou omáčku s knedlíkem.

Přejeme dobrou chuť!

Ing. Lucie Holceplová