17.12.2021, Mgr. Zuzana Bernardová

Čtenářský klub

Ahoj,

my jsme čtenářský klub. Tím my, myslím Luky, Mára, Šimon, Karel, Karin, Danča, Kačka, Vašek, Jakub a Helča. V minulém roce jsme si zkusili napsat, namluvit a ukázat světu svoji první rozhlasovou hru (odkaz: https://www.zsmostrozmarynova.cz/skola/aktuality/rozhlasova-hra-navrat).

Hra byla pořádná sci-fi jízda se špetkou humoru, romantiky, ale především byla o velkém dobrodružství jedné party. V tomto roce bychom Vám všem rádi představili novou autorskou rozhlasovou hru. Takže prosím, držte nám palce.

Pokud Vás naše práce zajímá, podívejte se, jak vzniká naše v pořadí druhá rozhlasová hra, která bude mít detektivní tón.

Lukáš Komínek a čtenářský klub