Zpět
KARNEVAL
Je tu únor, čas karnevalů a i u nás jsme karneval měli, všechny družiny společně v naší jídelně. My jsme si vyzdobili naši družinku, vyrobili veselé klauny a nastrojili se do kostýmů, moc nám to slušelo a užili si spoustu legrace.
Vlaďka Zemanová
Další články
5. oddělení
Pro maminky
Teď už se můžeme pochlubit, co hezkého jsme si připravili pro naše maminky. Část dětí malovala skleněnou vázu, druhá vyráběla strom radosti z drátků a korálků. Podívejte se, jak se nám to zase povedlo, jsme prostě šikulové. Vlaďka Zemanová
Přečíst více
5. oddělení
Už letí
To to bublá, v kotli vaří čarodějky lektvary ........ a naše čarodějky už letí na sraz. Podívejte se, jak se nám povedly, tolik legrace jsme si užili , než jsme jim vyrobili létající košťata a čarodějky na ně posadili. Vlaďka Zemanová
Přečíst více