03.09.2020, Mgr. Zuzana Bernardová

Slavnostní zahájení školního roku 2020/2021

Dne 1. 9. 2020 jsme zahájili nový školní rok 2020/2021 slavnostním šerpováním prvňáčků. To již tradičně probíhá na dvoře naší školy, zahajuje ho pan ředitel krátkým proslovem. Poté následuje šerpování každého nového žáčka prvňáčka a na závěr se ošerpují třídní učitelky.

Letos se na naše prvňáčky přišel podívat nový školní maskot.

Po ukončení šerpování se žáčci v čele s paní učitelkou odebrali do svých tříd, kde je přivítala sama paní učitelka, čekaly na ně dárečky na uvítanou.

Doufáme, že se prvňáčkům bude ve škole líbit a budou chodit domů plni dojmů a nových zážitků.

ZŠ Rozmarýnová 1692 Most